Van deze auto, de Alvis TD 21 (1958-1964), zijn er slechts 1.070 gebouwd (series 1+2 incl. cabriolets). Van de Series 1 werden er 784 gebouwd, van de Series 2 slechts 285. Hoeveel er na meer dan 60 jaar nog over zijn kan alleen maar worden geraden en de TD 21 die ik fotografeerde is nu waarschijnlijk een nieuwe aanwinst.
De TD 21 behoort tot de T-serie 21, die van 1950 tot 1967 in verschillende varianten werd gebouwd, waaronder de volgende modellen: Alvis TA 21, TB 21, TC 21/100, TC 108/G (zie link), TD 21, TE 21, TF 21. Alle TD 21's zijn uitgerust met 3,0 liter motoren en na een revisie in 1959 hadden ze een vermogen van 85 kW en kon je vanaf dat moment 169 km/u hard rijden.
                                
 
                                Ik doe al meer dan 35 jaar aan oldtimerfotografie en fotografeer hier vooral gewone alledaagse voertuigen die meer dan 30 jaar geleden nog massaal op de weg waren. Maar ook auto's met een buitengewoon, mooi design. Van tijd tot tijd maak ik foto's van auto's, motoren en vrachtwagens.. Lees verder…
(Translated by Google) Above expectations, very beautiful and high quality. Good delivery and easy to attach to the wall. I just don't know any room for improvement. The only thing that was difficult was making a choice from so much beautiful work. Compliments! (Original) Boven verwachting, heel mooi en kwalitatief. Goede levering en goed aan de muur te bevestigen. Ik weet gewoon geen verbeterpunt. Het enige dat lastig was, is het maken van een keuze uit zoveel mooi werk. Complimenten!
                            5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen
                            Pluspunten
Service is uitstekend; heel attent en vriendelijk!
                            geweldig
                            Goede service, mooie kwaliteit van het behang.
                        
                            Mooie foto’s en goede afwerking 
                            Ik heb heel blij met de foto’s die ik heb besteld: mooie en goede kwaliteit en snelle afhandeling
                        
                            Uitstekend kwaliteit en customer service
                            Wegens een misloop met de verpakking, een deel van onze frame was beschadigd. Dit was binnen no time op gelost. We zijn heel blij met de kwaliteit van de doek en de kleurrijkheid van de kunst
                        
(Translated by Google) Received excellent cloth. Good quality and supplier thinks along. Top organised. (Original) Prima doek geleverd gekregen. Goede kwaliteit en leverancier denkt mee. Top geregeld.
                            top producten, gewlidige service
                            Klantvriendelijk en bereid om dingen voor de klant te regelen.
De producten zijn mooi en komen goed beschermd aangeleverd aan huis!
                        
                            Mijn muur is tot leven gekomen
                            Ik ben ademloos
                        
Kunstwerk op canvasdoek besteld, binnen 4 werkdagen ontvangen. Goed ingepakt verzonden en uitstekende klantenservice!
                            Ruime keuze en goede kwaliteit!
                            Voor een schilderij in het trappenhuis hebben we bij Werkaandemuur.nl een keuze gemaakt uit een zeer ruim aanbod. Prettige website, goede kwaliteit en de levering is goed verlopen. het schilderij hangt schitterend!
                        
Schilderij staat prachtig boven onze bank, wil er alleen nog licht op hebben maar weet niet precies wat.
Duidelijk, efficiënt, enthousiast, prachtig product. Kortom gewoon een goed bedrijf. Ik word er blij van
 BMW 3.0 (Type E9)aRi F. Huber
BMW 3.0 (Type E9)aRi F. Huber Mercedes-Benz W 25 Zilveren PijlaRi F. Huber
Mercedes-Benz W 25 Zilveren PijlaRi F. Huber Chevrolet Corvette C3aRi F. Huber
Chevrolet Corvette C3aRi F. Huber Porsche 356 A 1500 Super bij zonsondergangaRi F. Huber
Porsche 356 A 1500 Super bij zonsondergangaRi F. Huber Porsche 911 G-model in roodaRi F. Huber
Porsche 911 G-model in roodaRi F. Huber Porsche 906 Carrera 6aRi F. Huber
Porsche 906 Carrera 6aRi F. Huber Porsche 356 AaRi F. Huber
Porsche 356 AaRi F. Huber Porsche 356 A in originele kleuraRi F. Huber
Porsche 356 A in originele kleuraRi F. Huber Porsche 550 Spyder in geelaRi F. Huber
Porsche 550 Spyder in geelaRi F. Huber VW 1500 Type 3 in meerkleurig 2aRi F. Huber
VW 1500 Type 3 in meerkleurig 2aRi F. Huber Opel Kadett C Rallye Coupé in originele kleuraRi F. Huber
Opel Kadett C Rallye Coupé in originele kleuraRi F. Huber Mercedes-Benz S-Klasse W 126 zijaanzicht in originele kleuraRi F. Huber
Mercedes-Benz S-Klasse W 126 zijaanzicht in originele kleuraRi F. Huber Volvo Amazon Art Car in antiek zwartaRi F. Huber
Volvo Amazon Art Car in antiek zwartaRi F. Huber Porsche 911 GT3 Type 997aRi F. Huber
Porsche 911 GT3 Type 997aRi F. Huber 1967 Ford Shelby GT 500 Eleanor Super SnakeaRi F. Huber
1967 Ford Shelby GT 500 Eleanor Super SnakeaRi F. Huber VW Bus T1 Porsche Racing ServiceaRi F. Huber
VW Bus T1 Porsche Racing ServiceaRi F. Huber Mercedes-AMG GT Coupé Black SeriesaRi F. Huber
Mercedes-AMG GT Coupé Black SeriesaRi F. Huber Opel Manta B 400 wide body in originele kleurenaRi F. Huber
Opel Manta B 400 wide body in originele kleurenaRi F. Huber Porsche 550 Spyder Mille MigliaaRi F. Huber
Porsche 550 Spyder Mille MigliaaRi F. Huber Mercedes-Benz /8 (W 114 / W 115) in AntiekaRi F. Huber
Mercedes-Benz /8 (W 114 / W 115) in AntiekaRi F. Huber