Over ‘Amstel’ van Koos Hageraats
De Amstel heb ik al jarenlang gefotografeerd, en van deze foto hou ik nog het meest. Het is een foto van het hartje van het centrum van Amsterdam, en geeft door de toegepaste technieken niet alleen een beeld van nu maar ook van vroeger.
Het is een beeld waar je makkelijk in kunt verdwijnen en ronddwalen, over het water, in een boot,…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Vanaf 2007 ben ik met fotografie bezig. In de loop van de tijd heb ik mij toegelegd op portretten, landschappen, stillevens en - mijn favoriete manier van fotograferen - icm. Bij deze verschillende vormen van fotografie ben ik steeds op zoek naar nieuwe en diepere lagen. Ik wil niet zozeer de werkelijkheid weergeven zoals die zichtbaar is, ik probeer in mijn foto's te laten zien welke werkelijkheid ook bestaat: eentje die nog mooier is dan de echte.
Bezoek shop
