Over ‘Antiek straatje in Bonifacio’ van Marianne van den Bogaerdt
Het historische oude centrum van Bonifacio met een wirwar aan smalle, geplaveide straatjes en vele steile trappen heeft Italiaanse allure. Hier vind je ook het huis waar Napoleon heeft gewoond (Rue des Empereurs).
Mede doordat het later op de middag was, waren veel straatjes verlaten en gaf het licht een extra dramatische wending…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hai, mijn naam is Marianne van den Bogaerdt - van Eek en naast tekstschrijver ben ik ook een fervent fotograaf. Van een mooie foto - van een landschap, dier, bloem of zomaar een detail - word ik enorm blij. En wat is er nu mooier dan iemand anders ook blij te kunnen maken met dat beeld? Ik hoop daarom dat een van mijn foto's een mooie plek aan jouw wand krijgt.
Bezoek shop