Artisjokken van Clazien Boot

Koop dit bloemen kunstwerk Artisjokken van Clazien Boot als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk Maak dit kunstwerk helemaal van jou
MateriaalKies de uitvoering Meer over dit materiaalMeer over deze uitvoering
AfmetingKies een formaat dat past bij jou
Complete set of wisseldoek?Hoe wil je dit kunstwerk gebruiken?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.ArtFrame™ is eenvoudig zelf te monteren - in een paar stappen klaar om op te hangen. Bekijk hoe simpel het werkt.
2 Kies extra opties Geef het werk de finishing touch
Akoestisch materiaalAkoestische demping (optioneel)
Totaalprijs Jouw kunstwerk
215,- - %
Of betaal 3x 71,66 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 636206
Artisjokken van Clazien Boot
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 636206 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.522 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Artisjokken
  • Artisjokken
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Clazien Boot

Etten-Leur, Nederland

Over ‘Artisjokken’ van Clazien Boot

Een mooi stilleven van artisjokken gefotografeerd. Ze lijken van elkaar te houden, met een grijsgroene achtergrond. Deze zou mooie in de keuken hangen of in een restaurant. Kijk ook eens bij mijn andere creaties voornamelijk groenten en fruit.

Origineel gemaakt door Clazien Boot.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Clazien Boot
Etten-Leur, Nederland

Mijn naam is Clazien Boot (1964), ik ben fotograaf, altijd op zoek naar unieke momenten om vast te leggen. Beelden creëren en bedenken vind ik een heelijke bezigheid.
Spelen met licht is een mooie uitdaging. Verschillende elementen hebben zoveel invloed, denk maar eens aan een diamant, deze zal niet schitteren zonder licht. Ik word geïnspireerd door veel om mij heen te kijken zo ben ik altijd aan het ontdekken en wordt mijn creativiteit gestimuleerd.
Middels de…

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten