Eind 2024 was ik op reis door Botswana. Het regenseizoen, dus er waren weinig andere reizigers. Een voordeel in deze natte periode. En de kleuren zijn er prachtig in die tijd. In het Makgadikgadi National park fotografeerde ik deze dode boom met zingende vogel. De regenboog sierde de achtergrond.
Paula Romein is een Nederlandse fotograaf die vanaf 2008 werkzaam is voor diverse bedrijven. Zij is daarnaast reisfotograaf, haar grote passie. In 2023 volgde zij ook de masterclass reisjournalistiek bij National Geographic in Amsterdam.
Een studie fotografie begon bij de Stichting Kunstzinnige Vorming in Rotterdam en later volgde zij..
Lees verder…
Snel geleverd en het ziet er top uit.
Vond het best spannend om achter de pc een schilderij te bestellen. Maar alles mooi en snel geleverd. Top.
(Translated by Google) Delivered quickly and very well packaged. You will be kept informed of your order when working on the wall. (Original) Snel en en zeer goed ingepakt geleverd. Je wordt bij werk aan de muur keurig op de hoogte gehouden van je bestelling.
Super
Uitzoeken was al een feestje even checken hoe die boven mijn bank zou staan allemaal zo simpel te regelen en na dat de bestelling was geplaatst werd ik heel goed en op een hele leuke manier op de hoogte gehouden van de vorderingen van “mijn werk”. Ook de levering ging professioneel.
Uitstekend
Verkeerde doek werd bezorgd. Zonder problemen een weekje later de juiste ontvangen.
Doek in frame ziet er erg mooi uit.
Topservice
Ik belde op vrijdag of een levering van een schilderij op dinsdag mogelijk was. Alles is in het werk gesteld om dat mogelijk te maken!! Zeer vriendelijk persoonlijk contact en dat alles zonder meerkosten. Echt top!!
Schilderij mooi en volgens verwachting.
Niet eens een erg dure uitvoering gekozen, toch bij levering erg verrast door de uitvoering ( toppertje). Ook de communicatie betreffende de levering was leuk gedaan.
Wat kan ik zeggen, alles aan Werkaandemuur.nl klopt. Van het uitzoeken tot aflevering kan ik geen minpunt bedenken. Ik ben ook bij hun fysieke showroom geweest, ook een aanrader.
De hulp die je krijgt bij het aankopen van een werk aan de muur vond ik zeer prettig.
Helemaal top!
Wij hebben 3 kunstwerken besteld. We hadden ze voor een bepaalde datum nodig, en ze hebben er alles aan gedaan om op tijd te leveren en dat is gelukt! Heel fijn.
Een compliment voor jullie team, voor de inzet, goede communicatie, maar ook voor het inpakken van de kunstwerken, dat een product zo goed wordt ingepakt zien we nog zelden en alles was in orde.
We zullen jullie bedrijf zeker aanbevelen bij anderen.
Netjes verpakt en goed product
Doek was mooi en lijst was makkelijk te monteren. Goed verpakt tegen beschadigingen. Mooi product!
Mijn muur is tot leven gekomen
Ik ben ademloos
Fantastisch
Een geweldige zaak, met heel veel verschillende schilderijen, op canvas,
ook het verzenden geef ik een 10 met griffel, kan niet beter qua iets kopen daar, doen...