Over ‘Avondrust bij een tempel in Kyoto’ van Marco Leeggangers
Deze foto toont een traditionele tempel in Kyoto, vastgelegd in het overgangsmoment tussen dag en nacht. Het laatste restlicht van de hemel vermengt zich met het warme kunstlicht dat de houten gevels zacht accentueert. Hierdoor ontstaat een ingetogen sfeer waarin stilte en aandacht de hoofdrol spelen.
De architectuur is krachtig…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Amateurfotograaf uit Noord-Brabant. Ik hou van wandelen en neem dan graag mijn camera mee. Ook op vakantie kies ik graag voor locaties waar ik mooie plaatjes kan maken van natuur en objecten. Thuis wandel ik graag in de natuur met onze hond en het gezin.
Bezoek shop