Over ‘Basiliek van Santa Maria della Salute’ van Dieter Ludorf
Venetië met zijn beroemde basiliek. Het is altijd erg leuk om dit gigantische gebouw van dichtbij te zien.
Deze kerk werd ingewijd in 1687 na het einde van de pest. De buitenkant, met zijn achthoekige grondplan, twee koepels en twee campanili van witte kalksteen, was ontworpen om bijzonder indrukwekkend te zijn.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben al sinds mijn jeugd gefascineerd door fotografie. Mijn enthousiasme begon met een camera in het formaat 6 x 6 cm. Ik heb mijn zakgeld gebruikt voor het kopen en ontwikkelen van de z/w-films.
Later werd de hobby naast mijn werk uitgebreid, d.w.z. er werden moderne camera's aangeschaft. In mijn eigen donkere kamer voor zwart-wit en kleurenfoto's zijn de foto's verwerkt.
Het bleek dat ik steeds meer sporten fotografeerde. Deze foto's verschenen…
