Beautiful views of the mills of the Kinderdijk Open Air Museum in Netherlands during Summer, Holland van Tjeerd Kruse

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
135,- - %
Of betaal 3x 45,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 105302
Beautiful views of the mills of the Kinderdijk Open Air Museum in Netherlands during Summer, Holland van Tjeerd Kruse
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 105302 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.401 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Tjeerd Kruse

Capelle aan den ijssel, Nederland

Over ‘Beautiful views of the mills of the Kinderdijk Open Air Museum in Netherlands during Summer, Holland’ van Tjeerd Kruse

Beautiful views of the mills of the Kinderdijk Open Air Museum in Netherlands during Summer, Holland

Koop dit landschapskunstwerk Beautiful views of the mills of the Kinderdijk Open Air Museum in Netherlands during Summer, Holland van Tjeerd Kruse op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Ontdek ons ArtFrame

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling en helemaal zoals jij het wilt.

  • Hoge kwaliteit afdruk
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Tjeerd Kruse
Capelle aan den ijssel, Nederland

Voor mijn werk en vrije tijd reis ik naar allerlei plekken. Het reizen en fotograferen in mijn vrije tijd doe ik bij voorkeur op de fiets om op andere plekken te komen en meer tijd te hebben voor mijn omgeving. De nadruk van dit werk ligt op landschapsfotografie.

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten