Over ‘Bevroren Skilift in Noorwegen’ van Barbara Koppe
In Noorwegen is het zo koud, dat zelf het metaal van de skilift compleet bevriest. Dat levert uiteraard wel prachtige beelden op! Op mijn reis door Noorwegen en Zweden heb ik prachtige plekken bezocht en landschappen gezien. Een van die plekken is het skigebied Trysil in Noorwegen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben fotograaf en grafisch ontwerper, maar bovenal ben ik verhalen-verteller. Dat doe ik het liefste door beelden.Ik fotografeer mijn omgeving, met name tijdens mijn reizen. ik noem het reis-fotografie. In mijn shop vind je veel landschappen, stadsgezichten, natuur en dieren. Ik ben onder andere in New York, Zweden, Noorwegen, Griekenland, Italie en frankrijk geweest om te fotograferen.
Bezoek shop
