Over ‘Blauwe deur Cahors’ van Ingrid de Vos - Boom
De deuren in Frankrijk...... Ik hou er van. Meestal oud, vaak verveloos, maar in de mooiste kleuren (vaak groen of blauw). Juist het tikje haveloze maakt het zo authentiek.
Hoe mooi is deze setting. Het zachte licht dat schaduwen werpt, de bladeren naast de deur.
Deze foto maakte ik in juni 2021.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Als dochter van een fotograaf kreeg ik de liefde voor fotografie van jongs af aan mee. Wat begon als verwondering, groeide uit tot een blijvende passie voor het vangen van licht, sfeer en detail.
Ik hou van de natuur en vooral van bloemen, dus dit zie je het meest terug in mijn werk. Maar ik hou ook van steden, al zoek ik daar ook graag de stadsparken op. Stukjes natuur tussen de drukte.
Ook zul je veel foto's van Frankrijk tegenkomen in mijn shop. Frankrijk…