989 072 Kopieer de werkcode
Deze bloemtakken in een vaas zijn luchtig geschilderd, dat betekend dat er geen overeenkomst is met de werkelijkheid.
Dit schilderij is probeersel, ik kan namelijk niet echt schilderen, dit schilderstuk is ingelijst en is dagelijks te zien in mijn werkkamer, het is voor mijn een werk aan de muur.
Mijn eerst foto gemaakt in 1963 met een kodak camera en een fotorol voor 12 opname.
My first photo was taken in 1963 with a Kodak camera and a 12-shot roll of film.
Dit werk heeft nog geen beoordelingen.
3.938 klanten geven ons een 4,8 / 5
Goede service/contact/levering
De schilderijen (canvas) waren exact de kleur zoals weergegeven op de website. Wij zijn er blij mee.
Ben heel tevreden met mijn foto.Is een echte blikvanger.
Zeker een aanrader om iets moois te bestellen. Informatie over de persoon die de foto heeft gemaakt was ook leuk om te lezen. Met zorg de lijst er omheen gedaan en ook de informatie wanneer en hoe het opgestuurd werd was perfect. Helemaal enthousiast toen ik het aan de muur op kon hangen. Zo mooi en paste precies in de gang die ik net verbouwd had. Dank je wel!
Goede service en kwaliteit. Ze denken mee. Ik kreeg foto's toegestuurd hoe het zou staan op onze muur. Wij zijn voor de grote variant gegaan en het staat super. Ook de bezorging ging volgens afspraak. Echt aan te raden!
Ik ben héél tevreden met deze fotoprint, de kwaliteit is super! De kleuren komen er mooi uit net zoals op het beeldscherm te zien was.
Geweldig
In 1 woord wauw!!
Is het geld zeker waard.
Zeer tevreden over kwaliteit product
Foto op canvas besteld
Snelle levering en goede kwaliteit
Ik ben er erg blij mee
Prima bedrijf.
Na wat onzekerheden of over de maat, heel geduldig behandeld. Niets is een probleem.
Werk staat prachtig. Mooie bak lijst van goede kwaliteit.
Reproductie zelf ook prachtig. Heel blij mee.
Breed aanbod, bestellingen eenvoudig te plaatsen, houden je goed op de hoogte tijdens productie, correcte levering en een heel mooi product geleverd gekregen. Goede prijs kwaliteit verhouding!
goede communicatie, snelle verzending, goed verpakt, mooie foto en kleuren, mooie kwaliteit canvas, net zoals een schilderij
Top service
Hadden een foto op doek besteld voor verjaardag familie lid.
Was op tijd binnen maar men bleek 2 orders verwisseld te hebben.
Nog geen dag later hadden ze het al opgeruild maw alles op tijd voor de verjaardag.
Maw top service die je niet vaak meer tegenkomt
Makkelijk besteld, snel geleverd. Goede kwaliteit
Met een moderne en dunne lijst in de kleuren wit, zwart, goud of aluminium hang je een prachtig Werk aan de Muur. En de afmeting is geen beperking. ArtFrame bestel je tot 15 bij 3 meter groot.
Tijd voor iets nieuws in huis? Bestel een los verwisselbaar doek en in een handomdraai verander je van look. Duurzaam én betaalbaar.
Last van galm in huis of kantoor? Kies voor de optionele geluiddempende panelen en pak het akoestiek probleem goed aan.
Meer over ArtFrame en de andere materialen vind je op: