Over ‘Boom aan de Atlantische Oceaan’ van Andrea Ooms
Een mooie boom voor een golfslag van de Atlantische Oceaan. Op het eiland Pico, onderdeel van de Azoren, is de Atlantische Oceaan nooit ver weg. Hierdoor heb je regelmatig een mooi uitzicht. Op de achtergrond is Faial zichtbaar, een ander eiland van de eilandengroep.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben een hobbyfotograaf met een passie voor reizen. Veel van mijn werk zal daarom ook niet in Nederland gemaakt zijn, maar juist op plekken waar niet zo veel mensen komen. Ik vind het erg leuk om deze ongewonen plekken aan anderen te laten zien. Daarnaast hou ik erg van dieren en probeer ik op reis veel dieren in het wild te zien en dus te fotograferen.
Bezoek shop