Over ‘Boom in avondlicht’ van Jan Willem's beeldverhaal
Mysterieus beeld van een boom die de nacht ingaat. De lucht blaakt van dynamiek, het gras vangt nog net wat zonlicht. Foto uit 2022.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Jan Willem van den Boogert fotografeert landschappen, abstracte constellaties, verrassende taferelen en mensen in hun dagelijkse omgeving. Opleiding: deels Fotovakschool Apeldoorn (nog in het analoge tijdperk), vakopleiding Fotoschool Keistad Amersfoort en grotendeels auto-didactisch. Wat ik graag doe en deel: Spelen met lijnen en andere grafische abstracte elementen en het observeren en ontmoeten van mensen in hun authentieke stil-zijn of juist bezig-zijn.
Bezoek shop