Over ‘Bootjes in haven Essaouira, Marokko’ van Johan van Veelen
In het prachtige Essaouira, aan de kust van Marokko, gaan de vissers iedere morgen met deze blauwe bootjes de zee op. Later op de dag wordt de verse vis verhandeld op de kade. Wanneer de haven aan het einde van de dag stampvol ligt, zijn de bootjes erg fotogeniek.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Gedurende een aantal jaren is fotograferen uitgegroeid van een hobby tot een passie. Vooral natuur- en landschapsfotografie hebben mijn belangstelling. Maar ook het vastleggen van stads-'landschappen' heeft mijn belangstelling. Ik ben actief bij de Nikon Club Nederland, waarvoor ik fotografie-activiteiten organiseer.
Bezoek shop
