Over ‘Bosrand in magisch licht.’ van René Jonkhout
Bosrand in magisch licht. Aan het einde van een mistige zonloze ochtend in het Bergherbos kwam de zon er aan het einde alsnog bij en zorgde voor een combinatie van wegtrekkende mist en zon wat voor mijn gevoel een magisch plaatje opleverde.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is René Jonkhout , ben getrouwd en vader van inmiddels 3 volwassen kinderen. Ik ben 53 jaar en woonachtig in het prachtige gebied de Liemers.
Ik ben samen met mijn vrouw in 2017 begonnen met fotograferen en in het begin was dit vooral de wereld van de fotografie ontdekken door veel te oefenen, uitproberen en inlezen.
Mijn passie ligt vooral in de landschapsfotografie en dan in het bijzonder in de bossen.
Bij zonsopkomst ergens in de bossen lopen met de…
