Over ‘Botanica III Pisum’ van Niek van Schie
Botanica is een serie foto's die in twee stappen gemaakt zijn op de lichtbak. De eerste stap is een foto van de plant of bloem op de lichtbak. Deze foto is omgezet in zwart-wit en geprint op transparant papier.
Deze afdruk komt weer op de lichtbak met daarop de oorspronkelijke plant of bloem. Hierdoor lijkt er een schaduw te…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Niek van Schie is autonoom fotograaf met een professionele achtergrond in de tuinbouw en groenvoorziening. Samen met de natuur vormen dit de belangrijkste thema's in zijn fotografie.
De natuur lijkt soms hard en onverschillig, maar de mens zoekt altijd naar schoonheid. Zijn foto's zijn vaak het resultaat van een proces van ingrijpen, collageren en herfotograferen.
Ook werkt hij met oude technieken zoals cyanotypie. Niek is mentor voor de Nederlandse…
