Over ‘CALIBRACHOA BLOEMENSTILLEVEN’ van Jacob
Bloemenstilleven
In de traditie van het zeventiende- eeuwse bloemstilleven hierbij een mindere barokke, modernere versie met inheemse vlinders, een kolibrie verstopt tussen de bladeren en nog een paar kleine dieren. De plant is een calibrachoa. Voor dit werk zijn dertien verschillende foto’s gebruikt.
Te zien zijn de…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Jacob
Nederland
Jacob ©, is mijn verkorte werknaam m.n. voor Werken aan de Muur.
Ik ben Jaap van der Marel (1949). Van 1966 tot 1969 heb ik de opleiding retoucheur-fotograaf gevolgd aan de Amsterdamse Grafische School. Tot oktober 1971 werkte ik bij een groot diepdrukbedrijf. Daarna bij het Ministerie van Defensie. Na mijn pensionering heb ik de draad weer opgepakt wat fotograferen en retouche betreft.
Hoewel het fotograferen van vogels mijn bijzondere…
