Deze blauwkeelagame is bijna onzichtbaar vanwege zijn perfecte camouflage. Op deze manier weet hij zich onzichtbaar te houden voor bijvoorbeeld roodvogels en andere jagers.
Als Nederlandse natuurfotograaf probeer ik de schoonheid van de natuur zo mooi mogelijk vast te leggen. Naast het maken van foto's deel ik ook graag mijn kennis en passie voor de natuur met zoveel mogelijk mensen. Voor meer foto's kunnen jullie altijd naar mijn Instagram account Tomswildlifephotography... Lees verder…
Geweldig
Mijn eerste mooie reproductie op Alu bibond. Kleurechte weergave.
Goed ophangsysteem en is stevig ingepakt opgestuurd. Een echte aanrader en ik ben alweer aan het zoeken naar een andere reproductie.
Geweldig!!!!
Denken met je mee, doe alles om het mogelijk te maken en zeer vriendelijk!
Aanrader!!
Prachtige foto inlijsten ging zeer vlot, complimenten voor dit bedrijf
Prima gemaakt
Ik had wat wensen die perfect zijn toegepast. Wat handig zou zijn is de bezorgtijd te vermelden.
Leuk contact met medewerkers, Zeer goede service.
(Translated by Google) Turned out beautiful & exactly what we had in mind. Thanks again for your beautiful work. (Original) Prachtig geworden & precies wat we in gedachte hadden. Nogmaals dank voor je mooie werk.
Mooi systeem waarbij je altijd het doek kan veranderen. Prijs kwaliteit is goed in orde en levertijd is prima. Verpakking volstaat en pakket komt heel aan. Eenvoudige montage. Al met al een goed product!
Prima ervaring, prachtige foto's in mooie lijsten. En super goed ingepakt zodat het niet beschadigen!
Goed geregeld
Veel keuze in afbeeldingen en materialen, netjes verpakt en snel verstuurd.
Wij zijn erg blij met ons nieuwe schilderij.
Zeer veel keus en het online advies van de medewerkers is helemaal top! Ben erg goed geholpen bij het zoeken naar een geschikt werk.
Mooie collectie.
Mooie, gevarieerde collectie.
Duidelijke aanwijzingen wat en hoe je het uitgevoerd wilt hebben.
Snelle levering.
Uiterst tevreden.
Prachtige foto's op verschillende materialen af te drukken
We hebben een prachtige foto uitgekozen, die heel mooi is afgedrukt op glanzend staal. Wel jammer dat de toonzaal niet meer open is, ik vond het onmogelijk om on line het juiste materiaal te kiezen. Gelukkig mochten we een keer op kantoor komen kijken.