Nederland Herfst Landschap
Kees van Dongen is een Nederlandse fotograaf die zich richt op bos- en architectuurfotografie in zowel kleur als zwart/wit. Geboren in 1964 in Asten, Nederland, woont en werkt in Helmond, Nederland
Hij fotografeert veelal in Nederland in de vele bossen in het zuidelijk deel van het land. Ook..
Lees verder…
In 1 woord alles is zo goed
Fijne mail je blijft goed op de hoogte
We zijn SUPERBLIJ met de 4 artframedoeken die we bij Werk aan de Muur aankochten!??? Zo mooi! De doeken overtreffen echt onze verwachtingen! Inmiddels prijken ze fier op onze hal muur. Echte eye-catchers zijn het! We zijn ook heel erg tevreden over de bijstand van het vriendelijk personeel en hun geduld met al onze vragen. Ook een pluim voor de vriendelijke vervoerders die zich door het hondse weer (sneeuw) een weg baanden van Nederland naar België. Topbedrijf!
Goede ervaring
Werkaandemuur.nl heeft een duidelijke site, is punctueel als het gaat om betalings- en leveringsprocedures en is bij vragen snel met de follow-up.
Leuk contact met medewerkers, Zeer goede service.
Er zit echt passie en inzet achter !!!
Werk aan de Muur,...…….ik ken ze al jaren !!!
Ze zijn gewoon goed !!!
====================
Prachtige, scherpe print op canvas, zeer zorgvuldig verpakt en heel snel geleverd. Ik ben uiterst tevreden!
Snelle levering, snel en net contact via de mail.
Ik vind de canvas die ik besteld heb top heel mooi verzorgd en netjes afgeleverd. Ik was zo tevreden dat ik al een tweede besteld heb. Super gewoon
(Translated by Google) Very happy with our 200 x 200 work. Smooth service and good quality. (Original) Heel blij met ons werk van 200 x 200. Vlotte service en goede kwaliteit.
superrrr !!!
mooi kwaliteit, snelle levering.
Goede uitleg, goed geholpen en volop keus. Erg blij met ons werk. Zijn de volgende alweer aan het uitzoeken.
Mooie schilderijen snelle service