Over ‘Colors of Marocco (solo, 9)’ van Rob van der Pijll
Marokko, slechts 3 en een half uur vliegen vanaf Nederland, maar wanneer je uitstapt ben je letterlijk in een andere wereld. Kleuren, geuren en geluiden .. de eerste keer raak je er haast overweldigd door. De armoede, andere manier van leven en ook de schoonheid wordt naarmate je er langer verblijft duidelijker zichtbaar.
Ik heb me…
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Ik ben een enthousiaste passievolle vrijetijdsfotograaf. In mijn portfolio zult u een diversiteit aan fotografische beelden tegenkomen. Ik ben min of meer begonnen met abstracte, kleurrijke en vierkante beelden. Langzamerhand heeft mijn fotografische horizon zich verbreed met landschapsfotografie, beelden van en uit steden op onze reizen etc. Ik ben me meer bezig gaan houden met zwartwitfotografie.
Wat ik ook erg leuk vind om te doen is het samenstellen van beelden in…
