Over ‘Concertzaal Aalborg’ van Sander Groenendijk
Aan de oever van het Limfjord, in het centrum van Aalborg Denemarken. Vind je dit architectonische hoogtepunt, welke in 2014 is geopend.
Het Musikkens Hus, zoals ze hem in het Deens noemen is het concertgebouw van de stad en valt door zijn bijzondere design, erg op!!
In dit beeld zie je een detailopname van dit bijzondere…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hoi, ik ben Sander en ik heb al op jonge leeftijd het reisvirus opgelopen, vanaf 1999 reis ik hobbymatig de hele wereld over en ben ik inmiddels in 60 landen geweest.
In deze shop vind u mijn favoriete beelden van de afgelopen jaren. Van grootse landschappen en stoere stads beelden, maar ook kleine details die vaak over het hoofd worden gezien. Hopelijk zit er een mooie beeld voor u tussen , ter verrijking van uw interieur!!!
