In het werk en miniatuurwereldje 'DUOVLUCHT OVER DE LAVAZEE' laat ik in een gelaagde collage werelden samenkomen en -vloeien. Enerzijds door de gebruikte kunstvormen als aquarel, fotografie en digitale techniek, anderzijds zijn er de werelden, luchten, hemelen en zeeën die overgestoken en gepasseerd zijn in alle mogelijke vormen, zowel emotioneel, spiritueel als fysiek. Toch telkens weer komt het grote samen en loopt het over in het kostbaar want kwetsbaar kleine als juist die kleur, die lichtval, diepte of vorm waarin weer cirkels rond mogen worden. Ook hier gaan weer onhoorbaar stille, eigen werelden schuil achter het zichtbaar, schijnbaar alledaagse van een bekende horizon en hemel. Hier komen zon, zee, aarde, land, lucht en tijd samen.
Wie aandachtig kijkt en luistert hoort en ziet de kleuren van turbulente, heftige tijden en waarin strijd het alledaagse thema was. En toch kan het licht een mens ook overspoelen met melancholie in een paradoxaal terugverlangen naar andere tijden waarin het ervaren van een andere vrijheid, die van je gedragen weten, de boventoon voert. Op weg naar. Terug naar die plek waar je altijd al bent.
In retrospectief, naar de wereld(en) kijkend door een ander venster, was het daarom alleen al allemaal meer dan de moeite waard.
Digitaal geboetseerde miniaturen. Beelden en ansichtkaarten van een Odyssee in aquarel, ecoline, pen, inkt en spiegelreflex.
Over de eindeloze tijd en ruimte in een donkere kamer van mijn bipolaire spectrum: over thuiskomen bij mijzelf...
Lees verder…
Snelle levering.ook goed contact via Whatsapp. En ze hebben trackandtrace.
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
Gebaseerd op deze eerste bestelling: - Ze doen wat ze beloven - Goede kwaliteit van het geleverd Er blij mee.
Wij zijn zeer tevreden.
Super service . Erg mooie foto . Ga zeker nog een volgende bestellen. Ga zo door.
Top service!
Erg goede bezorg service! Bij aankomst van het eerste schilderij was de doos beschadigd. Dit kwam de bezorger zelf melden aan de deur. Samen hebben we gekeken als het schilderij ook beschadigd was. En die was inderdaad wat beschadigd. Dit vond hij zelf ook onacceptabel. De bezorger kende de mensen van werkaandemuur goed en hij zou regelen dat we een nieuwe kregen. En een paar dagen later werd er een nieuwe bezorgd zonder er ook maar iets te voor te doen. Pure klasse! Het schilderij ziet er ook top uit en alles wordt netjes afgewerkt.
De aangegeven levertijd van een week klopte perfect, alleen jammer dat dag van levering en tijd niet werden doorgegeven. De canvas doeken met afbeelding voldoen geheel aan onze verwachting en daar zijn we erg blij mee.
Topservice en hele goede afwerking
Mooi product geleverd met hele goede afwerking. Voldoende contactmomenten en service
Werk vandaag ontvangen, en niks op aan te merken. Top!
Zeer tevreden
gebruikte materialen en de afwerking van
het product. Alsook over de service hebben we zeker
geen klachten. Doordat tijdens het transport 1 profiel beschadigd was geraakt (het zat alvast goed verpakt), werd dit op professionele wijze direct aangepakt en werd ons een nieuw toegestuurd. Dus ook over de service alleen maar lof. Deze shop kan ik zeker aanbevelen.
(Translated by Google) Good product, delivered on time (Original) Goed produkt, keurig op tijd geleverd
Prima service. Doen wat ze beloven.
Ben zeer tevreden over de website, de service en de kwaliteit van de geleverde werken.
Echt een top bedrijf! Mijn bestelde kunstwerk kwam in eerste instantie niet uit zoals ik die had verwacht en ik was erg teleurgesteld. Vervolgens hebben zij over de weken heen echt hun tijd genomen om mij verschillende proefdrukken te sturen in andere kleursamenstelling en versies om een oplossing te vinden. Ze gaven het niet op (zelfs toen ik het wou laten zitten). Uiteindelijk hebben zij het voor elkaar gekregen om het probleem op te lossen en kan ik niet stoppen met naar het kunstwerk kijken ? Uitstekende service! “A great company can be judged by the way they handle their complaints.”