Over ‘Dans van dotterbloemen’ van Studio Mirabelle
In het voorjaar verschijnen de eerste dotterbloemen rond mijn vijver – een vrolijk en bijna uitbundig teken dat de natuur weer tot leven komt. Hun zonnige bloemknoppen lijken altijd het licht te vangen, alsof ze de lente willen vieren.
Voor dit werk heb ik de bloemen niet alleen gefotografeerd, maar ze digitaal verder bewerkt tot…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hi! Ik ben Nannie van der Wal, digitale kunstenaar met een liefde voor fotografie en het omtoveren van kleine momenten tot unieke kunstwerken. Mijn ontwerpstudio heet Mirabelle, afgeleid van het Latijnse mirabilis, wat bijzonder of bewonderenswaardig betekent. Die betekenis vormt de rode draad in mijn werk. Ik vind schoonheid in zowel het alledaagse als het onverwachte. De natuur is mijn grootste inspiratiebron.
Mijn werkwijze bestaat uit het gebruiken van fotografie…
