De Oude Haven met het Witte Huis in Rotterdam van MS Fotografie | Marc van der Stelt

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
197,- - %
Of betaal 3x 65,66 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 402803
De Oude Haven met het Witte Huis in Rotterdam van MS Fotografie | Marc van der Stelt
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 402803 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 325.000 muren gevuld!
4.344 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
De Oude Haven met het Witte Huis in Rotterdam
  • De Oude Haven met het Witte Huis in Rotterdam
Laat je nog meer inspireren

Koop de Rotterdam foto De Oude Haven met het Witte Huis in Rotterdam van MS Fotografie | Marc van der Stelt op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Over "De Oude Haven met het Witte Huis in Rotterdam"

van MS Fotografie | Marc van der Stelt

Over het werk

De Oude Haven met het Witte Huis in Rotterdam. Het Witte Huis is één van de eerste en hoogste kantoorgebouwen van Europa. Het gebouw heeft in 1940 als een van de weinige gebouwen in het stadscentrum het bombardement op Rotterdam doorstaan. In de jaren 1990 is zoveel als mogelijk aan het gebouw in oorspronkelijke staat teruggebracht.

Op deze foto is ook een van de oudste haven van Rotterdam te zien. De Oude Haven met de klassieke binnenvaartschepen. Op de achtergrond is de huidige Willemsbrug te zien. De brug is in 1981 door toenmalig kroonprins Willem-Alexander geopend. Een leuk detail daarbij was dat dit zijn eerste officiële verrichting in onze stad was.

Een tweede leuk detail is dat de huidige Willemsbrug niet de eerste brug is, maar al de tweede onder deze naam. De eerste brug is ontworpen door C.B. van der Tak en is in 1878 opengesteld en vernoemd naar koning Willem III. De huidige tweede brug is zo’n 40 jaar terug ontworpen door Cor Veerling.

Dit werk is onderdeel van de fotocollectie van MS Fotografie. Klik rechts op "Alle werken" om meer werken uit de collectie te zien.

MS Fotografie | Marc van der Stelt profielfoto

Over MS Fotografie | Marc van der Stelt

Welkom! Via de shop van stadsfotograaf Marc van der Stelt van MS Fotografie kan je foto's laten afdrukken in allerlei formaten en materialen (canvas, fotobehang, fotoprint, wanddoek, dibond, acylglas of ingelijst).

Indien je een foto mist in onze shop, neem dan contact op via.. Lees verder…

Klantbeoordelingen

Dit werk heeft nog geen beoordelingen. 4.344 klanten geven ons een 4,8 / 5

    E.J.K.
    Nederland
    5 / 5

    Goede communicatie over de uitvoring van de (speciale) order, snelle levering (binnen 2 dagen), goed verpakt en verzonden.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in juni 2019
    Helma van Kooten
    Nederland
    5 / 5

    Heel tevreden met het bestelde kunstwerk. Goede kwaliteit en op tijd geleverd. Mocht je twijfelen, doe dat maar niet, het is zo mooi!

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in maart 2023
    Joke
    Nederland
    5 / 5

    Uitstekende service. Top!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in februari 2017
    huub Olijve
    Nederland
    4 / 5

    (Translated by Google) Good direct contact. Plenty of choice. Good directions (Original) Goed direct contact. Ruime keuze. Goede aanwijzingen

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in augustus 2023
    pascal
    Nederland
    5 / 5

    Werk vandaag ontvangen, en niks op aan te merken. Top!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in november 2018
    Familie bredewold
    Nederland
    5 / 5

    Snelle levering.ook goed contact via Whatsapp. En ze hebben trackandtrace.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in april 2018
    Frank
    Nederland
    5 / 5

    Service die je bij een 5sterren hotel verwacht
    Nadat helaas mijn aluminium kunstwerk kapot aankwam ben ik binnen 10 min terug gemaild. Alles werd geregeld. Er werd direct een nieuw kunstwerk gemaakt en het mail verkeer was erg vriendelijk en behulpzaam. Na het vragen wat ik met het kapotte kunstwerk kan doen, werd me geadviseerd om het eventueel aan een non profit organisatie te geven. Die zijn hier vaak erg blij mee. Dit vind ik ook een mooi initiatief in plaats van het weg te laten gooien. Al met al zou ik iedereen willen aanraden om hier zijn kunstwerk te kopen vooral omdat de service (als er iets mis gaat) gewoon subliem is.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in mei 2021
    Christina Korbee
    Nederland
    5 / 5

    Super fijne klantenservice die met je meedenkt.
    En daardoor een mooi en uniek exemplaar aan de muur bij ons thuis.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in mei 2021
    Peter
    Nederland
    4.5 / 5

    Groots assortiment en keuze in afwerking, je zou er keuzestress van krijgen. Uiteindelijk gekozen voor een kunstwerk op acrylglas. We zijn er reuzeblij mee. Contact met winkel verloopt snel en effectief. De levering duurde wat langer dan op de website staat vermeld, dat was voor ons geen enkel probleem.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in juni 2019
    Corry
    Nederland
    5 / 5

    Snelle reacties, goede materialen, mooie website.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in november 2016
    Jeroen
    Nederland
    4.5 / 5

    Goede service en mooie producten.
    Goede service en mooie producten.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in juni 2022
    Hans
    Nederland
    4.5 / 5

    Zeer mooie kwaliteit
    Werk aan de muur doet wat ze beloven. Echt mooie afdrukkwaliteit en ook degelijk uitgevoerd met perfect ophangsysteem. In ons geval een aluminium uitvoering.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in januari 2022

Over het materiaal

ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

  • Hoge kwaliteit afdruk
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk

Meer over ArtFrame™

Ontdek de werken van MS Fotografie | Marc van der Stelt