Over ‘De Oversteek Nijmegen’ van Niels Berendsen
De 'nieuwe brug' de oversteek in Nijmegen is een hele mooie brug ook met de gedachte erachter. Er zitten 48 lampen in voor de soldaten die in de oorlog hier om het leven zijn gekomen, elk uur kan je met ze mee lopen dan gaan de lampen per een aantal seconden verder zodat je met de lampen (gevallen soldaten) meeloopt.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Niels, geboren in Huissen. Sinds 2015 ben ik begonnen met autofotografie, daarna vond ik het steeds leuker om foto's te gaan maken niet alleen van auto's maar ook van de natuur of de stad. Ik ben nog steeds lerende in de fotografie wereld maar ik wil de werken die ik heb gemaakt graag delen.
Bezoek shop
