Zwartwit foto van het Piazza dei Miracoli in Pisa. Op de voorgrond de Dom, links het baptisterium en recht de toren van Pisa.
Zwartwit foto van het Piazza dei Miracoli in Pisa. Op de voorgrond de Dom, links het baptisterium en recht de toren van Pisa.
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
Tien jaar geleden begon mijn fotografiereis in Tasmanië, tijdens het zoeken naar een vogelbekdier. Sindsdien is mijn camera mijn middel om trager en aandachtiger naar de wereld te kijken.
Ik werk vanuit nieuwsgierigheid en geduld - of dat nu is als vrijwilliger bij zeevogelkolonies in Schotland, of tijdens het dwalen door stille straten en landschappen in Europa. In elk beeld zoek ik naar patronen, licht en composities die vaak verborgen blijven.