Een doodshoofd is het symbool voor de duistere kant van het leven. Een teken van de dood, maar ook gebruikt om tegenstanders angst in te boezemen door bijvoorbeeld piraten of militaire eenheden. En vaak gebruikt door geheimzinnige geloofsopvattingen en vaak terugkerend element in de metal muziek. En natuurlijk niet te missen bij Halloween en het Mexicaanse feest Día de Muertos.
Als video-editor ben ik de hele dag bezig met bewegende beelden en verhalen vertellen. Daarom vind ik het juist zo inspirerend om het allemaal in een stilstaande plaat te vangen.
Ik hou erg van macrofotografie, er opent zich een hele nieuwe inspirerende wereld wanneer je alledaagse onderwerpen van zo dichtbij..
Lees verder…
We zijn SUPERBLIJ met de 4 artframedoeken die we bij Werk aan de Muur aankochten!??? Zo mooi! De doeken overtreffen echt onze verwachtingen! Inmiddels prijken ze fier op onze hal muur. Echte eye-catchers zijn het! We zijn ook heel erg tevreden over de bijstand van het vriendelijk personeel en hun geduld met al onze vragen. Ook een pluim voor de vriendelijke vervoerders die zich door het hondse weer (sneeuw) een weg baanden van Nederland naar België. Topbedrijf!
(Translated by Google) Great product and fast delivery. Will definitely order again. (Original) Leuk product en snelle levering. Komt zeker vervolg.
Groot aanbod, mooi resultaat!
Vanaf het begin is het leuk ‘shoppen ‘ bij werkaandemuur ; de keuze van werken van verschillende fotografen, verschillende afmetingen, keuze in uitvoering, kortom echt een goede winkel! Echt blij mee.
Leuke print en super snelle levering. TOP!
Super snelle levering met dank aan jullie klantenservice!
Mooie foto en heel snel en goed bezorgd.
Prima
FANTASTISCHE KWALITEIT
fijne service en prachtige kwaliteit! Aanrader
Zeer vriendelijke en snelle service, het eindresultaat van het werk dat voor ons gemaakt is, is geweldig, we zijn er heel blij mee!
Leuk persoonlijk contact als je vragen hebt en je krijgt ook heel snel een reactie. Wij hadden een ‘spoedverzoek’ en dat wat geen enkel punt. Goede service dus! De kwaliteit van het papier is goed en het resultaat in de kamer is een echte metamorfose.
Heeeeel mooi
Heeeeel mooi
Wederom geweldig Werk aan de Muur!
Inmiddels al het derde werk van Werk aan de Muur ontvangen. Met tussenpozen van aantal jaren, het is nog steeds top kwaliteit! Het eerste werk bestelde. Ik jaren geleden, toen het bedrijf nog redelijk klein was. Nu is Werk aan de muur uitgegroeid tot een flinke nationaal bekende firma ( VT wonen etc.) , maar nog steeds goede service en kwaliteit! Super, helemaal tevreden!
(Translated by Google) It is easy to order, good service. Nice quality. (Original) Het is makkelijk om te bestellen, goede service. Mooie kwaliteit.
Superbedrijf! Een hele persoonlijke benadering, waarbij dat wat onmogelijk leek voor ons mogelijk werd gemaakt. Behang is van prima kwaliteit, keurig verpakt. Wij hebben Werk aan de muur inmiddels aan meerdere mensen aangeraden