Le Port De Collioure, Achille Laugé (1929)
Achille Laugé was een neo-impressionistische schilder geboren in Arzens. In 1882 begon hij zijn studie aan de École Nationale Supérieure des Beaux-Arts onder leiding van de Franse kunstenaars Alexandre Cabanel (1823-1889) en Jean-Paul Laurens (1838-1921). In Parijs ontmoette hij kunstenaar Aristide Maillol (Frans, 1861-1944), met wie hij een atelier deelde en een levenslange uitwisseling en vriendschap onderhield. Laugé volgde nooit de methodes en adviezen van zijn leraren op en zijn werk werd beschouwd als radicaal voor zijn tijd.
Ontdek meer Oude Meesters in de volgende collecties:
Ons prachtige kunstwerk had schade geleden tijdens het vervoer. Fantastisch snel en buitengewoon coulant opgelost!
Mooi werk dat in goede orde werd ontvangen. ??☀️
Schilderij is erg mooi en goed bezorgd
Kunst naar ons hart!
Mooie kunstwerken die in verschillende materialen uitgevoerd kunnen worden; snelle levertijd en handige website. Zeker de app waarmee je het kunstwerk virtueel kunt bekijken!
superrrr !!!
mooi kwaliteit, snelle levering.
Top
Prachtige producten, super klantenservice
Keurig en snel geleverd
Ben erg tevreden, keurig en snel geleverd en contact per mail erg duidelijk
prachtig produkt
Heel mooi ingelijst canvas
Veel keus en veel mogelijkheden. Deskundig advies en prima service. Wij zijn erg tevreden
Super kwaliteit
Voor de 2e keer een schilderij besteld,zeer mooie kwaliteit
Fantastische service: goed advies, maatwerk geen enkel probleem, snelle levering, goede communicatie (er was iets mis gegaan bij de post; ik werd direct geïnformeerd), mooi resultaat!
Wat een aanbod aan verschillende mooie producties hebben jullie !! Erg divers ..! De site is open en goed te bekijken .., Het eindresultaat is bijzonder ik ben erg blij met de keuze welje ik heb gedaan .., mat-staal en een bijzondere zwart-wit foto zijn in mijn huiskamer een stoere aanvulling in mijn interieur ..!! Een snelle aflevering was ook goed ..!! Ook de communicatie via de mail goed !