De skyline van Rotterdam met een cruiseschip aan de Rotterdamse Wilhelminapier.
Omringt door de Erasmusbrug en de wolkenkrabbers Maastoren, de Rotterdam, New Orleans, World Port Center en Montevideo en de maan die over Rotterdam schijnt.
De foto is gemaakt met een lange sluitertijd waardoor het water van de Nieuwe Maas glad is en de wolken lijken te bewegen.
Deze Pier is een symbool geworden voor de emigratie naar Amerika van de 19e en de 20e eeuw.
Fotografe met een passie voor portretten en voor Griekenland... Lees verder…
Super mooi werk aan de muur
Vriendelijke mensen en super snelle service.
Super!
3 kunststukken naast elkaar uitgekozen.
Alle 3 prachtig, zoals de foto’s.
Klantenservice heel fijn, levering snel!
super service ,en erg meedenkend.
Ruime keuze, fraaie collectie, de afspraken nakomen, binnen de afgesproken tijd geleverd. Kortom, prima partner
Super!
Mooie print. Goede kwaliteit behang. Goede service (meedenken in mogelijkheden). Snel.
Heel tevreden met Werk aan de muur.
Mooie prent op canvasdoek ,snelle verzending, keurig verpakt, mooie lijst.
De kleuren zijn prachtig, valt absoluut niet tegen.
Hangt heel mooi tegen onze muur.
Helemaal tevreden !!!
Duidelijk met bestellen. Goede communicatie Snelle levering Goede kwaliteit product
Uitstekende service. Top!
(Translated by Google) Beautiful product and material, and very easy to assemble. (Original) Mooi product en materiaal, en heel simpel te monteren.
Fantastisch!
Mooie site met erg veel keuze in prachtige foto's. Bestellen gaat makkelijk en prettig contact met het bedrijf.
Stelt nooit teleur!
Na een eerdere goede ervaring bij de inrichting van een tandartspraktijk, bestelde ik nu voor de styling van een bedrijfspand, 6 mooie stukken in diverse maten op canvas. Zeer ruime keus, prima kwaliteit voor een goede prijs. Netjes op tijd geleverd! Top werkaandemuur!
4 zeer mooie schilderijen hier besteld. De levering verloopt voorspoedig! Wel even opletten bij aflevering of de verpakking niet beschadigd is, want dat hebben wij gehad. 1 schilderij was iets beschadigd! Beste Eigenaar, dat is al met u telefonisch besproken en verder geen probleem!