Over ‘De sluis van Zeewolde’ van Hans de Waay
Zonsondergang bij het water van Zeewolde. Het is een ijskoude avond, half april, wanneer we in Zeewolde op het strandje staan te kijken naar de zonsondergang. Vrijwel windstil, dus een prachtige spiegeling van de rode lucht in het water. Maar even van genieten, inclusief de laagvliegende vogels.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hans de Waay - geniet van landschappen & de stad
Landschappen zijn prachtig om aan de muur te hangen. Je haalt buiten naar binnen. Heerlijk om even naar te kijken en weg te dromen.
Ik probeer de mooiste momenten vast te leggen. Vaak aan de randen van de dag. 's Morgens vroeg of midden in de nacht.
Bedankt dat je mijn verzameling werken komt bekijken. Veel plezier ermee.
Hans de Waay
