Over ‘De waterval Skógafoss in IJsland’ van Yvette Baur
Deze foto heb ik in de zomer van 2015 tijdens mijn reis door IJsland gemaakt. De waterval Skógafoss is hier te zien. Deze waterval is 60 meter hoog, echt bizar!
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Op reis met Yvette Baur
Hoe fotografie haar leven verrijktHi, leuk dat je mijn werk bekijkt! Ik ben Yvette Baur, een fotograaf en illustrator met een grote liefde voor reizen, natuur en zonsondergangen. Dat is dan ook in mijn foto's en illustraties terug te zien.
Ik houd ervan om nieuwe plekken en culturen te ontdekken. Vooral tijdens mijn reizen in het buitenland, maar ook in Nederland zijn er mooie plekjes te vinden.
Deze mooie landschappen, gebouwen of details leg ik dan ook graag voor jou vast. Verdiend…