Over ‘Diamond Beach, IJsland’ van Laura Wubben
Het blauwe ijs, afkomstig uit de Jökulsárlón gletsjer, steekt mooi af tegen het zwart uitziende water van Diamond beach. Het was guur weer, de lucht was bijna net zo grijs als het water. Des te mooier was de bijna onwerkelijke, azuurblauwe kleur van het gletsjerijs.
Diamond Beach, IJsland
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Welkom in mijn shop! Zo lang als ik me kan herinneren is fotograferen een passie van mij geweest. Het liefst fotografeer ik in de vrije natuur, of ben ik met mijn macrolens door mijn tuin heen aan het rollen. Ik vind het leuk om foto's te maken waarbij het niet altijd direct duidelijk is wat je ziet.
Bezoek shop
