Over ‘Door lijnen verbonden’ van Marije Zwart
Een kleine schat uit de natuur, dat was dit blad dat ik vond van afgelopen herfst. Prachtig hoe hij bewaard is gebleven en interessant om te zien hoe speciaal zo'n doodgewoon herfstblad eigenlijk is. Doordat er weinig kleur is en niet veel op de foto staat, doet hij erg modern en abstract aan.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hallo!
Ik zal me even voorstellen. Ik ben Marije. Al zo lang ik me kan herinneren, vond ik het leuk om foto's te maken. Eerst was dat natuurlijk analoog, maar toen het over ging op digitaal, ging er een wereld voor mij open! Er zat niet langer een limiet op hoeveel foto's ik per keer kon maken en dat was goed te merken. Voor ik het wist, had ik een SD-kaart volgeschoten.
Doordat ik het zo leuk vond, heb ik in mijn jeugd al van veel verschillende dingen…
