Drops of Jupiter van Shot by Ari

Koop dit abstracte kunstwerk Drops of Jupiter van Shot by Ari als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk Maak dit kunstwerk helemaal van jou
MateriaalKies de uitvoering Meer over dit materiaalMeer over deze uitvoering
AfmetingKies een formaat dat past bij jou
Complete set of wisseldoek?Hoe wil je dit kunstwerk gebruiken?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.ArtFrame™ is eenvoudig zelf te monteren - in een paar stappen klaar om op te hangen. Bekijk hoe simpel het werkt.
2 Kies extra opties Geef het werk de finishing touch
Akoestisch materiaalAkoestische demping (optioneel)
Totaalprijs Jouw kunstwerk
144,-
Of betaal 3x 48,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1079003
Drops of Jupiter van Shot by Ari
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1079003 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 375.000 muren gevuld!
4.815 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Shot by Ari

Haarlem, Nederland

Over ‘Drops of Jupiter’ van Shot by Ari

Alsof er een planeet ergens rondzweeft die deze kleuren heeft. In het diepe zwart, met prachtige heldere kleuren. En dit alles toch gewoon te vinden in iedere keuken. Zeepbellen. Heb je ze ooit van dichtbij bekeken? Hier is jouw kans.

Origineel gemaakt door Shot by Ari.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Shot by Ari
Haarlem, Nederland

De vrijheid om te creëren waar mensen blij van worden. En in de eerste plaats ikzelf. Fotografie geeft me ruimte om mijn hoofd anders te laten werken dan vanuit het gestructureerde. Ik laat me inspireren door van alles, en het ontwikkelen van mezelf en mijn techniek staat samen met plezier in het maken, bovenaan.

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten
Jouw interieur inspiratie
Ontvang tips & tricks voor jouw thuis
Wil jij van je huis een fijn thuis maken? Ontvang wekelijks inspiratie, handige tips en de laatste trends in je mailbox.