Over ‘Duif in bloeiende beuk’ van Studio Mirabelle
Deze afbeelding is gebaseerd op een foto die ik heb gemaakt vanuit mijn tuin. De beuk staat in de tuin van de buren en stond op dat moment vol in blad. Tussen het frisse groen zat een duif rustig verscholen op een tak.
Door de zachte bewerking krijgt het beeld een lichte, schilderachtige uitstraling, terwijl het natuurlijke…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hi! Ik ben Nannie van der Wal, digitale kunstenaar met een liefde voor fotografie en het omtoveren van kleine momenten tot unieke kunstwerken. Mijn ontwerpstudio heet Mirabelle, afgeleid van het Latijnse mirabilis, wat bijzonder of bewonderenswaardig betekent. Die betekenis vormt de rode draad in mijn werk. Ik vind schoonheid in zowel het alledaagse als het onverwachte. De natuur is mijn grootste inspiratiebron.
Mijn werkwijze bestaat uit het gebruiken van fotografie…