Ik wilde een stuk maken over het concept van een gevangen geest. We hebben het erover dat onze geest vrij is, maar vaak wordt hij geknecht door een geloofssysteem of verkeerde informatie. We worden verteerd door angsten, zorgen en woede, waardoor we bekrompen zijn en niet openstaan voor de mening van anderen. In het boeddhisme wordt ons geleerd onze gedachten te beheersen, wat niet altijd gemakkelijk is, maar als we onze geest onder controle hebben, kunnen we hem uit zijn gevangenschap bevrijden. Voor dit conceptstuk koos ik zwart en wit voor de kilte. Ik nam ook het naakte lichaam van een gebonden man als metafoor voor een gevangen geest.
Geboren in het zuiden van Engeland woon ik nu halverwege een berg in Umbrië, Italië. Ik werk vanuit mijn kunststudio met uitzicht op een prachtig uitzicht op het Italiaanse platteland. Als kunstenaar en blogger ben ik gespecialiseerd in fotokunst en acrylverf. Ik creëer kunst die je hart doet.. Lees verder…
SUPER blij met onze aankoop bij Werken aan de Muur. Vlotte vriendelijke service met bijgeleverde foto's als eindresultaat
Super snelle service, komen hun afspraken na. We zijn er heel blij mee. Joke Rijssen
Perfecte service
Door waarschijnlijk een fout van mijzelf had Ik de verkeerde uitsnede besteld, na contact met het bedrijf werd alsnog de bestelling opnieuw geleverd met de juiste uitsnede zonder extra kosten, was ik heel blij mee.
Mooie uitvoering
Het was van begin tot het eind produkt helemaal in orde
Keurig verzorgd het is echt goed
Het schilderij is mooi en is keurig gemaakt en stevig verpakt en verstuurd
Perfecte service en zeer mooi resultaat van onze bestelling
Onze bestelling werd zeer goed opgevolgd en het resultaat is prachtig. Wij kunnen Werk aan de Muur ten zeerste aanraden.
Prima allemaal. Goed contact, aanpassingen waar nodig aan het werk. Werk is netjes, lijst is prima en ophangsysteem ook. Verzending prima. Allemaal goed en soepel geregeld
(Translated by Google) I received the photo on canvas and was able to assemble it very easily and the result is really fantastic. My compliments and look at the attached photo. (Original) Ik heb de foto op canvas ontvangen en erg gemakkelijk in elkaar kunnen zetten en het resultaat is werkelijk fantastisch. Mijn complimenten en kijk naar bijgaande foto.
Het bedrijf denkt goed mee,snelle reactie terug. Alles netjes door gemaild.
(Translated by Google) The painting still has to be delivered, but I found the process beforehand very pleasant. Expert advice and if in doubt, just call again and be helped just as nicely :-) (Original) Het schilderij moet nog geleverd worden maar het traject vooraf heb ik als zeer prettig ervaren. Kundig advies en bij twijfel gewoon nog een keer bellen en weer net zo aardig geholpen worden :-)
Geweldig
Prachtige canvas werken en zeer snel en keurig verpakt afgeleverd !
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3