Over ‘Een oude geparkeerde auto in zwart wit’ van Melvin Meijer
Zomaar een foto van een oude geparkeerde auto in Almere. Deze foto is gemaakt in 2017 maar had zo in de jaren tachtig gemaakt kunnen worden.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Melvin is een gepassioneerde fotograaf met een liefde voor urbex, reisfotografie en portretten. Al meer dan 8 jaar beoefent hij de kunst van de fotografie, waarbij zijn reis begon door de inspiratie van een vroegere goede vriend, met wie hij nu geen contact meer heeft. Deze vriendschap vormde het fundament waarop Melvin zijn vaardigheden ontwikkelde, en geleidelijk aan groeide hij uit tot een veelzijdige fotograaf.
Hoewel Melvin een voorliefde heeft voor urbex en…