Over ‘Een rustieke oude brug over een beek’ van Wieland Teixeira
Een eenvoudige brugconstructie: een pijp met bakstenen eroverheen gemetseld. De beek staat op dit moment droog. Er zitten scheuren in het metselwerk. Het ziet er oud en rustiek uit
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
In 2011 ben ik gestorven en opnieuw geboren. Ik heb toen mijn Nederlandse vrouw leren kennen. Wij hebben een paar jaar in Assen gewoond, maar wonen nu net over de grens in mijn oorspronkelijke geboorteland Duitsland. Sinds mijn wedergeboorte bubbel ik over van creativiteit. Ik schilder, fotografeer, schrijf en maak muziek. Een leraar heeft mij ooit kwaad toegebeten, 'Wieland, je bent een hopeloze individualist' .
Bezoek shop
