Over ‘Een wel héél compleet havenbeeld’ van Jack Tol
Dit is een uit 22 foto's opgebouwde (gestitchte) panoramafoto die ik op een koude maar prachtige wintermorgen heb gemaakt van de haven van Volendam en de dijk met de diverse cafeetjes, winkels etcetera. Met dit panorama kunt u zowat een hele huiskamerwand over de volle breedte vullen
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Beste kijker en hopelijk ook koper ;-),
Mijn naam is Jack Tol, ben getrouwd, heb 2 kinderen en ben woonachtig in Volendam.
Al geruime tijd hou ik mij bezig met fotograferen en sinds het digitale tijdperk is dat alsmaar meer geworden. Momenteel werk ik met de CANON 6D Mark II in combinatie onder andere de Canon EF16-35mm f/4L IS USM én Canon EF24-105mm f/4L IS USM-lens. Daarmee hoop ik u nog mooiere en betere plaatjes via deze website te kunnen tonen.
Alvast…
