Over ‘Eindeloos blauw bij Cádiz’ van Anouk
Tijdens onze reis door Zuid-Spanje maakte ik deze foto aan de kust bij Cádiz. Wat ik hier vooral mooi vond, was hoe rustig en eindeloos het uitzicht voelde. De zee lijkt bijna over te lopen in de lucht en doordat er aan de horizon nauwelijks iets te zien is, krijg je echt dat gevoel alsof je ontzettend ver weg kunt kijken.
Op de…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Fotografie is voor mij een hobby waar ik steeds enthousiaster over word. Ik ben altijd op zoek naar mooie landschappen, dieren en van die kleine momenten die je anders zo voorbijloopt.
Op Werk aan de Muur deel ik een selectie van mijn favoriete foto’s. Van de opbrengsten wil ik mijn fotografie-uitrusting stap voor stap verder uitbreiden, zodat ik mezelf kan blijven ontwikkelen en hopelijk steeds mooiere beelden kan maken.
Dat vind ik ook het leukste idee…
