Over ‘End of the road’ van Kim Dalmeijer
Ik was op zoek naar foto's (zoals ik dat dan noem) en ik reed met de auto in de buurt van Heiderscheid in Luxemburg toen ik spontaan verblind werd door de zon die precies boven de weg nog over de heuvel prijkte. Totaal verblind ben ik uitgestapt en heb ik voor de auto deze foto gemaakt.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Kim Dalmeijer. Vader en fotograaf met passie. Ik maak foto's van de meest uiteenlopende zaken. Met enorm veel plezier, spontaniteit en enthousiasme stort ik me in iedere shoot ? Ik hou ervan om te spelen met licht en compositie.
Bezoek shop
