Over ‘Engel van Vrijheid’ van Ingrid de Vos - Boom
Midden in Reims staat op de Place Drouet d'Erlon de schitterende Subé-fontein. Ingehuldigd in 1906 en 17 meter hoog met bovenop de Génie de la Gloire.
Architect André Narjoux ontwierp de fontein met op de vier hoeken standbeelden die de vier rivieren van de regio symboliseren: de Marne, Vesle, Suippe en Aisne.
De engel bovenop…
Kleurgebruik
Ontdek onze fotoprints
Hoogwaardige kunstprints voor jouw muur
Elk kunstwerk printen we voor jou als hoogwaardige fotoprint, op zwaar satijn fotopapier van 260 gram.
- Hoogwaardige fotoprints
- Dik en duurzaam fotopapier
- Inlijsten naar wens
- Optionele witrand
Als dochter van een fotograaf kreeg ik de liefde voor fotografie van jongs af aan mee. Wat begon als verwondering, groeide uit tot een blijvende passie voor het vangen van licht, sfeer en detail.
Ik hou van de natuur en vooral van bloemen, dus dit zie je het meest terug in mijn werk. Maar ik hou ook van steden, al zoek ik daar ook graag de stadsparken op. Stukjes natuur tussen de drukte.
Ook zul je veel foto's van Frankrijk tegenkomen in mijn shop. Frankrijk…
