Eurocopter EC 635 van de Zwitserse luchtmacht (T-354).
De Eurocopter EC 635 is een multifunctionele lichte helikopter die door Eurocopter is ontwikkeld als een militaire versie van de Eurocopter EC 135. Het is een tweemotorig toestel en kan maximaal 8 personen vervoeren, inclusief de piloot en een reeks militaire uitrusting of bewapening.
Deze foto is gemaakt tijdens het Fliegerschiessen bij Axalp op 11 oktober 2018.
Ik ben Jaap van den Berg en woon in Den Haag. Ik ben een hobby fotograaf en in mijn vrije tijd ga ik er graag op uit om vooral vliegtuigen te fotograferen. De passie voor de vliegtuigen heb ik al sinds mijn jeugd. Militaire vliegtuigen hebben de grootste aantrekkingskracht op.. Lees verder…
Perfect
Mooie schilderijen foto’s etc
super kwaliteit
We zijn uiterst tevreden, en het heeft een prachtige plaats gekregen in onze woonkamer.
Het was onbeschadigd, dankzij de geweldige verpakking.
Zeer bedankt voor het geweldige werk wat jullie hebben geleverd .
goed geregeld van afhandeling tot verpakking en kwaliteit van het werk
goede opvolging bij vragen en het geleverde voldoet boven verwachting
Vriendelijk, goede service, hebben gevoel over het doen van zo'n waardevolle aankoop
10 op 10
De werken die ik al gekocht heb zijn bangelijk mooi maar te bediening was heel goed
Mooie kunst voor een voor een betaalbare prijs
Mooie kunst voor een voor een betaalbare prijs van lokale kunstenaars.
Mooi initiatief.
Goede service en kwaliteit en een fijn contact.
Schilderij canvas voor de woonkamer gekocht. We wilde een afwijkende maat.
Fijn. Contact en goed advies gekregen.
Schilderij ziet er prachtig uit. Mooie kwaliteit ook. Wij zijn er heel blij mee!
Groot aanbod, mooi resultaat!
Vanaf het begin is het leuk ‘shoppen ‘ bij werkaandemuur ; de keuze van werken van verschillende fotografen, verschillende afmetingen, keuze in uitvoering, kortom echt een goede winkel! Echt blij mee.
(Translated by Google) Nice quality and you will be kept well informed about the delivery time. (Original) Mooie kwaliteit en je wordt goed op de hoogte gehouden over de levertijd.
Service die je bij een 5sterren hotel verwacht
Nadat helaas mijn aluminium kunstwerk kapot aankwam ben ik binnen 10 min terug gemaild. Alles werd geregeld. Er werd direct een nieuw kunstwerk gemaakt en het mail verkeer was erg vriendelijk en behulpzaam.
Na het vragen wat ik met het kapotte kunstwerk kan doen, werd me geadviseerd om het eventueel aan een non profit organisatie te geven. Die zijn hier vaak erg blij mee. Dit vind ik ook een mooi initiatief in plaats van het weg te laten gooien.
Al met al zou ik iedereen willen aanraden om hier zijn kunstwerk te kopen vooral omdat de service (als er iets mis gaat) gewoon subliem is.
Prachtig
Hele mooie schilderijen zijn er super blij mee
Wij hebben een heel goede ervaring met dit bedrijf. Wij vonden de website heel handig om te zoeken. Het gewenste formaat kan je zelf aangeven. Ook de informatie over de bezorging en de bezorging was prima.