Over ‘Fantasie en dromen’ van Henk Egbertzen
Gebruik de 'grenzeloze fantasiewereld' van je slaap om spannende avonturen te beleven, angsten te overwinnen, inspiratie op te doen of voor te bereiden op een belangrijke sportprestatie en natuurlijk in mijn geval om kunst te creëren
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Beeldmaker uit Nijmegen
Ik was veertien. Ik spaarde mijn zakgeld bij elkaar voor een Comex 35 — een analoge camera met een rolletje. Op een schoolreisje naar America fotografeerde ik voor het eerst echt: portretten, natuur, wat er in en om het huisje gebeurde. Toen ik de foto's terugzag, beleefde ik het moment opnieuw. Mensen zeiden dat ik talent had. Er kwam een geluksgevoel op dat ik nog niet kende.
-
Sindsdien ben ik beeldmaker. Niet omdat ik kon kiezen…