De Ferrari 330 GT werd gebouwd in twee series, de eerste serie van 1964-1965, maar deze serie had nog de zogenaamde "Chinese ogen" (dubbele koplampen) en was niet zo populair (625 exemplaren). Ook een handgeschakelde vierversnellingsbak, die met een overdrive kon worden geschakeld. Deze zijn ook nu nog niet zo gewild en worden veel minder waard. De tweede serie van de 330 GT 2+2 werd gemaakt van zomer 1965 tot 1967. In die periode werden 460 of 474 (volgens Ferrari) auto's gemaakt, afhankelijk van de bron. De laatste had dan ronde individuele koplampen verzonken in de voorkant van de vleugels.
Ik doe al meer dan 35 jaar aan oldtimerfotografie en fotografeer hier vooral gewone alledaagse voertuigen die meer dan 30 jaar geleden nog massaal op de weg waren. Maar ook auto's met een buitengewoon, mooi design. Van tijd tot tijd maak ik foto's van auto's, motoren en vrachtwagens.. Lees verder…
Supersnel meedenkend met een prachtig eindresultaat
Zeer klantgericht
Mooie uitvoering en vlotte service
Wij hebben een foto op canvas uitgekozen uit de collectie, met een grote maat (210 x 70). De kleuren zijn prachtig en het doek is mooi glad. We zijn goed op de hoogte gehouden van de status van onze bestelling en die is volgens afspraak geleverd. Wij zijn zeer tevreden.
Super service en mooi canvas!
Voor mijn man zijn verjaardag een canvas besteld. Kreeg na bestelling een mail dat de productie wat vertraagd kon zijn. Dit betekende dat het kado niet op tijd in huis zou zijn. Hierover mailcontact gehad en het kado werd op zijn verjaardag geleverd. Dat is nou eens hele goede service! En niet onbelangrijk: het canvas is erg mooi, nog mooier als verwacht. Kortom: super service en mooi canvas! Zeer zeker voor herhaling vatbaar om hier te bestellen.
Ruime keuze, fraaie collectie, de afspraken nakomen, binnen de afgesproken tijd geleverd. Kortom, prima partner
Prima allemaal. Goed contact, aanpassingen waar nodig aan het werk. Werk is netjes, lijst is prima en ophangsysteem ook. Verzending prima. Allemaal goed en soepel geregeld
Veel keus en veel mogelijkheden. Deskundig advies en prima service. Wij zijn erg tevreden
Fantastisch
We zijn superblij met het behang.
Wie weet voor nog meer ideeën.
Gewoon goed !
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits
Mooie kwaliteit en ondanks de corona situatie snel geleverd. Heel blij mee!! Helemaal top!
(Translated by Google) Ordered a very beautiful painting. It took a while for it to arrive, but it was definitely worth the wait. (Original) Erg mooi schilderij besteld. Duurde wat lang voordat die er was maar zeker de moeite waard om erop te wachten.
Vriendelijk, goede service, hebben gevoel over het doen van zo'n waardevolle aankoop