Een eerbetoon aan legendarische racewagens uit de geschiedenis van de autosport.
Geboren in 1956 in Essen, Duitsland, ben ik begonnen met tekenen voordat ik leerde lopen.
In 1973 ben ik begonnen met mijn opleiding tot professioneel steendrukker.
1977 werkte als lithograaf voor reclame, kranten en tijdschriften.
1982 ben ik begonnen met mijn ontwerpstudie aan de hogeschool in Düsseldorf op het gebied..
Lees verder…
Goed,snel en mooi.
Onze derde bestelling nu. Kwalitatief hoogwaardig en snelle levering.
Blij met het cadeau
Mooie foto besteld als cadeau en ik had wat haast maar door een extra telefoontje aan de klantenservice erg netjes geholpen door Mirelle, waarvoor dank
Veel keus en veel mogelijkheden. Deskundig advies en prima service. Wij zijn erg tevreden
(Translated by Google) Good product, delivered on time (Original) Goed produkt, keurig op tijd geleverd
Heel mooie schilderijen
Wij hebben nu meerdere keren afbeeldingen op staal besteld en iedere bestelling is boven verwachting. Allemaal foto’s van Monique v Velzen, en allemaal even mooi.
Afwerking is perfect en ophangen super simpel.
De stukken komen ontzettend goed verpakt op het afgesproken tijdstip binnen en de communicatie is uitermate goed.
Prachtig schilderij
We zijn erg blij met het schilderij en de service is prima.
Duidelijk met bestellen. Goede communicatie Snelle levering Goede kwaliteit product
(Translated by Google) Great result. It's exactly as expected. (Original) Mooi resultaat. Het is precies zoals verwacht.
Service uitstekend
Na de bestelling uitstekend op de hoogte gehouden van het productieproces via mail.
Goede klantenservice , je wordt per mail goed op de hoogte gehouden over de status van je bestelling Top kwaliteit canvas
super en knap systeem makkelijk voor iedereen te monteren ,resultaat is verbluffend ,je kan als je doek niet meer mooi vind gewoon een ander idee aanbrengen !
Prachtige foto's op verschillende materialen af te drukken
We hebben een prachtige foto uitgekozen, die heel mooi is afgedrukt op glanzend staal. Wel jammer dat de toonzaal niet meer open is, ik vond het onmogelijk om on line het juiste materiaal te kiezen. Gelukkig mochten we een keer op kantoor komen kijken.