📸 Is het een klaproos of een jurk 💃😉?
Het is een close-up van een rode klaproos: het lijkt net een flamencojurk met die elegante en decoratieve ruches, vind je niet?
#poppies #redpoppies #klaproos #papavers #inspiredbynature #flowers #summer #flamenco #faldaflamenca #flamencodress #vestidoflamenca #dance #dress #fabric #drawing #painting #spoonflower #photography #macrophotography #red #flowerpower
'Hi, ik ben Yvonne, patroonontwerper en beeldmaker.
Ik componeer beelden die hun eigen ritme volgen 🎶.
Handgemaakt en digitaal verfijnd, gemaakt om te resoneren!'
Mijn werk is als een muzikale compositie: opgebouwd uit vele lagen, ritmes en structuren, met ruimte voor improvisatie. De patronen spelen, de kleuren..
Lees verder…
Mooie collectie, duidelijke website en het persoonlijke advies. Dank je wel Fela! Dit bedrijf scoort op alle punten een 10.
Precies zoals ik het uitgezocht had!
Staat erg mooi aan de muur,hebben de muur laten schilderen zoals op VT wonen ,uitzending Amersfoort, monumentaal pand.
We zijn er heel blij mee !!
Bedankt!!
Goede ervaring
Werkaandemuur.nl heeft een duidelijke site, is punctueel als het gaat om betalings- en leveringsprocedures en is bij vragen snel met de follow-up.
(Translated by Google) Very nice work. Shipping was very neat and well packed. Recommended! (Original) Zeer mooi werk. Verzending was zeer verzorgd en goed verpakt. Een aanrader!
Snelle levering, leveren prachtig werk!
Goede service en mooie producten.
Goede service en mooie producten.
Helemaal goed!
Mooie kwaliteit print qua kleuren. Heel mooi ingelijst in plexiglas... ik ben helemaal blij.
Geweldig
Prachtige canvas werken en zeer snel en keurig verpakt afgeleverd !
In een woord geweldig, ruime keuze en prima service. Foto op canvas was zeer scherp, helder en mooi afgewerkt. Netjes verpakt en geleverd op de afgesproken datum.
Correcte afspraken, geleverd zoals het hoort. Thanks
Top bedrijf! Kwaliteit en levert goede service!
Zal hier zeker weer eens wat bestellen of aanbesteden!
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits