Over ‘Fluitenkruid tegen zonsondergang’ van Marcel Admiraal
Het is een experiment met flitstechnieken wat enigszins uit de hand is gelopen. Door 's avonds (soms tot de nacht) te fotograferen vormt de duisternis een soort blank canvas waarop met de flits geëxperimenteerd kan worden. Mits het onderwerp interessant is levert dat zeer spectaculaire beelden op.
Al deze beelden zijn genomen…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Na mijn afstuderen als Marketeer, ben ik fotografie gaan studeren en ben ik als freelancer gaan werken. Drie jaar lang heb ik op cruise schepen gewerkt en in die hoedanigheid de halve wereld gezien! Tegenwoordig fotografeer ik mijn vrije werk, geef presentaties en exposities.
Bezoek shop
