Over ‘Föhr windmolen met zeevogel’ van Jens Seßler
Er staan verschillende windmolens op het eiland Föhr in de Noordzee, die ik allemaal erg fotogeniek vind. Ze passen heel goed in het Scandinavische landschap en zien er prachtig uit. Deze foto is 's avonds genomen, op weg naar de zonsondergang op het strand.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik hou van fotografie! De meeste van mijn foto's zijn gemaakt tijdens het reizen of op excursies in mijn thuisland. Het vastleggen van mooie momenten, opwindend licht en prachtige landschappen is een geweldige ervaring. Het opent mijn ogen voor zoveel details in de wereld dat ik ze nooit eerder zou hebben gezien. Magische momenten en bijzondere momenten zijn de drijfveer en motivatie voor mijn foto's.
Bezoek shop
