Geel herfstblad van Saskia Schotanus

Koop de foto Geel herfstblad van Saskia Schotanus als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
156,- - %
Of betaal 3x 52,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1075338
Geel herfstblad van Saskia Schotanus
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1075338 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.486 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Saskia Schotanus

Nederland

Over ‘Geel herfstblad’ van Saskia Schotanus

Het matchen van kleur van het onderwerp tegen een achtergrond stond bij deze foto centraal. Het warme geel van het herfstblad was mijn onderwerp waarbij ik een achtergrond moest zoeken. Deze vond ik in een fles olijfolie waar zonlicht tegenaan scheen.

Origineel gemaakt door Saskia Schotanus.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Saskia Schotanus
Nederland

Natuur en mixed media

Omdat ik graag veel wandel en op mijn pad de schoonheid van de natuur wou vastleggen kreeg ik een "oude" Nikon D5200 van een bevriende hobby fotograaf.
Het leek me leuk om bloemen te fotograferen van dichtbij dus al snel heb ik een macrolens aangeschaft . Hier heb ik veel plezier aan beleeft. Wat is de natuur beeldschoon.
Later ruilde ik de Nikon in voor een nieuw toestel. Een Sony uit de A serie waar natuurlijk ook weer een…

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten